Poprzedni temat «» Następny temat
podejmę zatrudnienie w oparciu o staż w służbie BHP
Autor Wiadomość
sebi18ozo

Wysłany: 2018-05-05, 18:14   podejmę zatrudnienie w oparciu o staż w służbie BHP

Witam,
jestem absolwentem inżynierii bezpieczeństwa pracy- studiów wyższych na Politechnice Łódzkiej. Poszukuję stażu w celu zdobycia cennego doświadczenia. Język angielski w stopniu komunikatywnym. Jestem ambitny, chcę się uczyć aby pogłębiać wiedzę w oparciu o doświadczenie, komunikatywny, potrafię współpracować w zespole. Obowiązki staram się wykonywać rzetelnie i starannie.
Dotychczas odbyłem praktyki studenckie (3 miesiące) w ramach których nauczyłem się od strony praktycznej tworzenia instrukcji, procedur, oceny warunków pracy, oceny ryzyka zawodowego, czy usprawniania stanowisk pracy pod kątem ergonomii.

CV i list motywacyjny mogę wysłać mailowo

Pozdrawiam

patryk2AAa 

Wysłany: 2018-05-08, 19:04   

Mam to samo pytanie.

Andrzej J.S 
Spec. BHP - emeryt

Wysłany: 2018-05-08, 19:25   

sebi18ozo napisał/a:
jestem absolwentem inżynierii bezpieczeństwa pracy- studiów wyższych na Politechnice ...... . Poszukuję stażu w celu zdobycia cennego doświadczenia.
patryk2AAa napisał/a:
Mam to samo pytanie.

Witam nowych użytkowników forum i żeby nie być rozczarowanym prosiłbym na wstępie zapoznać się z dyskusją w następującym temacie: http://www.bhpforum.pl/viewtopic.php?t=6325

Jednocześnie nadmieniam, że praktyki studenckie to nie staż w służbie bhp.

sebi18ozo

Wysłany: 2018-05-08, 20:11   

Cytat:
praktyki studenckie to nie staż w służbie bhp

powyższe jest dla mnie oczywiste

Cytat:
dyskusją w następującym temacie: http://www.bhpforum.pl/viewtopic.php?t=6325
----->>> nic ta dyskusja nie wnosi do mojego postu...

moim celem zawodowym na obecną chwilę jest zdobycie doświadczenia, aby zdobyć kwalifikacje specjalisty ds. BHP.

Andrzej J.S 
Spec. BHP - emeryt

Wysłany: 2018-05-08, 21:34   

sebi18ozo napisał/a:
Cytat:
dyskusją w następującym temacie: http://www.bhpforum.pl/viewtopic.php?t=6325
----->>> nic ta dyskusja nie wnosi do mojego postu...

moim celem zawodowym na obecną chwilę jest zdobycie doświadczenia, aby zdobyć kwalifikacje specjalisty ds. BHP.
sebi18ozo napisał/a:
jestem absolwentem inżynierii bezpieczeństwa pracy

Jeszcze raz proszę o bardzo dokładne przeczytanie i przeanalizowanie przepisów oraz całej dyskusji, a szczególnie moich wpisów z dnia dzisiejszego godz. 13:17 oraz 20:11 dotyczących wątpliwości, tj. czy ukończenie kierunku / specjalności studiów "Inżynieria bezpieczeństwa" = kierunkowi / specjalności "Bezpieczeństwo i higiena pracy", które są wymagane dla specjalistów bhp (§ 4 rozporządzenia w spr. służby bhp).
Jeśli tak, to problemu nie widzę.
Jeśli nie, to strata czasu bo nie mając wymaganych kwalifikacji zawodowych dla behapowca, osoby takiej nikt w tym zawodzie nie zatrudni.
Ponadto, nie będąc specjalistą bhp, nie będzie można wykonywać zadań służby bhp na własną rękę, np. na umowę zlecenie itp.

Andrzej J.S 
Spec. BHP - emeryt

Wysłany: 2018-05-08, 21:58   

sebi18ozo napisał/a:

Życzę powodzenia.

sebi18ozo

Wysłany: 2018-05-09, 14:37   

Cytat:
czy ukończenie kierunku / specjalności studiów "Inżynieria bezpieczeństwa" = kierunkowi / specjalności "Bezpieczeństwo i higiena pracy", które są wymagane dla specjalistów bhp (§ 4 rozporządzenia w spr. służby bhp).

Dyplom ukończenia studiów I stopnia uprawnia do wykonywania zawodu bez dodatkowej certyfikacji

Andrzej J.S 
Spec. BHP - emeryt

Wysłany: 2018-05-09, 15:50   

sebi18ozo napisał/a:
Cytat:
czy ukończenie kierunku / specjalności studiów "Inżynieria bezpieczeństwa" = kierunkowi / specjalności "Bezpieczeństwo i higiena pracy", które są wymagane dla specjalistów bhp (§ 4 rozporządzenia w spr. służby bhp).

Dyplom ukończenia studiów I stopnia uprawnia do wykonywania zawodu bez dodatkowej certyfikacji

Wszystko się zgadza "do wykonywania zawodu" "Inżynieria bezpieczeństwa", ale czy do zawodu pracownika służby bhp (specjalisty bhp) :?: :?: :?:

ewania 

Pomogła: 28 razy
Wysłany: 2018-05-10, 18:03   

W tamtym temacie zadałam pytanie..... Odpowiedz jest istotna.

Odpowiedz do tematu