Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Andrzej J.S
2015-01-12, 18:27
Usunięcie postu.
Autor Wiadomość
Andrzej J.S 
Spec. BHP - emeryt

Wysłany: 2015-01-12, 18:47   Usunięcie postu

Myślę, że temat "usunięcie postu" (przez nowego moderatora) został wyjaśniony przez "admina", a dalsza dyskusja w tym temacie schodzi na "boczny tor".
W związku z tym, że brak jest technicznej możliwości wydzielenia tych postów i przeniesienia ich do innego działu / tematu np. na "bocznicę", przeniosłem całość do działu Spraw organizacyjnych / Problemy dotyczące działania forum.
Jednocześnie proszę o dyskusję merytoryczną w temacie "usunięcie postu" bez łączenia go z wykorzystywaniem urlopu. ;-)

Andrzej J.S 
Spec. BHP - emeryt

Wysłany: 2015-01-29, 19:32   

Znów zaczyna się coś dziać z tym forum w tym miedzy innymi występują problemy z jego moderowaniem.
W związku z tym, dla próby, proszę "ewanię" o dokonanie usunięcia tego (mojego) postu - może Ci się uda :?:
Ps.
Nawiasem mówiąc, wysyłając ten post też pokazuje się komunikat o błędzie. Ponadto kilka działów nie ma przypisanych moderatorów - w jakim celu :?:

Robert P.

Wysłany: 2015-01-30, 08:45   

Czy chodzi o dwa działy odnośnie braku moderatorów? Zgłoszę to. Jaki to komunikat, zresztą zobaczę pewnie wysyłając tę wiadomość to sobie zapiszę. A w obu trybach wysyłania jest? w sensie normalnie i szybkiej odpowiedzi? To poczekam też na informację czy udało się usunąć post.

Teraz wysłałem przez szybka odpowiedź i nie było komunikatu.

Andrzej J.S 
Spec. BHP - emeryt

Wysłany: 2015-01-30, 08:56   

Dzisiaj już jest Ok - podwójny post (o tej samej treści) udało się usunąć, a wcześniej było to niemożliwe.

Robert P.

Wysłany: 2015-01-30, 09:32   

Aha. I komunikatu na razie też nie ma. To jak na razie zostaje tylko kwestia przydzielenia moderatorów?

Odpowiedz do tematu