Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Andrzej J.S
2015-01-12, 18:27
Usunięcie postu.
Autor Wiadomość
xbeatax 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2014-12-16, 14:28   Usunięcie postu.

Otrzymałam na e-mail taką oto wiadomość:

Witaj xbeatax,

Twój Temat napisany przez Ciebie na: "bhp forum", został usunięty przez
Administratora lub Moderatora.
Powód: Post zawiera w cytacie słowa uznawane za wulgarne

Twój post:

Temat: "kultura pilnie poszukiwana"

Przejrzyj inne tematy na forum bo Cię opierdolą - takiej formy zwracania
się do koleżanki, nawet tej z forum to teraz w technikum uczą?
W swoim czasie modne było takie powiedzenie - nie matura, lecz chęć szczera
zrobi z ciebie oficera. Dzisiaj jak widać ani matura nie stanowi o wiedzy,
ani też o wyższym poziomie społecznym.

Bardzo przepraszam, ale nigdy tak się do nikogo nie zwracałam. Na forum
byłam nie pamiętam już kiedy, to druga sprawa. Poza tym mam ukończone studia
wyższe i podyplomowe, a w technikum nigdy nie byłam.

Pozdrawiam i życzę większej uwagi, przy szukaniu winnych.

Beata (xbeatax)

Andrzej J.S 
Spec. BHP - emeryt

Wysłany: 2014-12-16, 16:44   

xbeatax napisał/a:
Otrzymałam na e-mail taką oto wiadomość:

Witaj xbeatax,

Twój Temat napisany przez Ciebie na: "bhp forum", został usunięty przez
Administratora lub Moderatora.

Twój post:

Temat: "kultura pilnie poszukiwana" ............................................................ .

Zapewniam Cię, że nie jest to moja sprawka - "ewani" z pewnością też nie. Ponadto podanego tematu "kultura pilnie poszukiwana" na tym forum nie ma.
Ja otrzymałem cos podobnego:

"Witaj Andrzej J.S,

Twój Temat napisany przez Ciebie na: "bhp forum", został usunięty przez Administratora lub Moderatora.

Twój post:

Temat: "kultura pilnie poszukiwana"

Przejrzyj inne tematy na forum bo Cię opierdolą
Kiedyś było takie powiedzonko - "wpuść chłopa do biura, to wypije ci atrament". Resztę dośpiewaj sobie sam. :oops:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Email wysłany do Ciebie z "bhp forum" http://www.bhpforum.pl"

Myślę, że sprawą powinien zająć się administrator forum, bo chyba ktoś w jego imieniu zaczyna się wygłupiać :!:

Andrzej J.S 
Spec. BHP - emeryt

Wysłany: 2014-12-16, 17:04   

Wracając do sprawy informuję, że wyżej cytowany e-mail (na mojej poczcie) został zaliczony i wyświetlony w folderze "SPAM" :!:
Gdy tymczasem wszystkie e-maile z obydwu forum przychodzą na pocztę do folderu "Odebrane".
Podejrzewam, że ktoś podszywając się pod admina i moderatorów robi sobie zabawę.

Andrzej J.S 
Spec. BHP - emeryt

Wysłany: 2014-12-16, 17:55   Usunięcie postu.

Dodatkowa informacja :!:

Zajrzyj na sam dół do kategorii "Osoby odpowiedzialne za Forum" i kliknij.
Znajdziesz tam 3 moderatorów: "ewania", "Andrzej J.S" oraz zarejestrowanego od 11.12.2014r "Robert P.", który jeszcze głosu w dyskusji na forum nie zabierał. Nie było też żadnej informacji od "admina" o nowym moderatorze.
Prawdę mówiąc administrator nikogo pytać nie musi, ale o powołaniu nowego moderatora "admin" informował wpisem na forum: "bhp forum Strona Główna » Inne » Problemy dotyczące działania forum: Nowy moderator.
Dlaczego tym razem odstąpił od tej zasady - trudno powiedzieć :?:
A może jest to moderator samozwaniec lub haker, którego zadaniem jest wprowadzanie zamętu i skłócanie innych :?: :mrgreen:

Andrzej J.S 
Spec. BHP - emeryt

Wysłany: 2014-12-16, 20:00   Usunięcie postu.

Ps.
O powyższym powiadomiłem już "admin"-a.

xbeatax 

Wysłany: 2014-12-16, 21:10   

Witaj Andrzeju.
Ja nawet nie wiem kto jest adminem, ani moderatorem. W ostatnich latach rzadko tutaj wpadałam, a i w tym roku byłam poza dzisiejszym dniem, w lipcu tego roku. Jednak pomimo, iż czasami miałam inne zdanie, niż rozmówca to nigdy nikomu nie ubliżałam. Zresztą w tamtym okresie NIKT do nikogo nie zwracał się w wulgarny sposób.

xbeatax 

Wysłany: 2014-12-16, 21:54   

A może te e-maile to prowokacja, abyśmy oburzeni wrócili na forum :).

ewania 

Pomogła: 37 razy
Wysłany: 2014-12-16, 23:35   

Weszłam teraz na forum, czytam PW i czytam to, co tutaj piszecie i robię oczy jak spodki :shock:
Wojtek.d też otrzymał maila, ktorego mi wkleil na PW (mysle, ze sie nie obrazi, że go tutaj cytuję, ale to w imię lepszej sprawy robię :-) :
wojtek.d napisał/a:
Witam, otrzmałem takiego maila:
"Witaj wojtek.d,
Twój Temat napisany przez Ciebie na: "bhp forum", został usunięty przez Administratora lub Moderatora.
Twój post:
Temat: "Zaproszenie na BEZPŁATNE szkolenie okresowe"
:shock: i to za darmo :!: :!: :!: :shock: "
Co to był za temat, bo ja żadnego takiego nie pisałem. Dodam, że chyba na forum nie byłem z 2 miesiące temu, jak nie dłużej... :roll:

Myslę, że Andrzej ma rację, też zwrocilam uwagę na to, że jest trzeci moderator, ale raczej wygląda mi to na wlamanie na forum i samozwancze nadanie sobie uprawnien moderatora, niz na dzialanie Admina.
Poczekajmy, moze Admin sie odezwie. Ja nie wiem czy dostalam maila, gdyz od wielu juz lat mam ustawione w mojej skrzynce mailowej automatyczne przerzucanie maili.powiadomien z forum (i jednego i drugiego) - tych systemowych - do folderu spam i ich nie czytam w ogole.
Moze byl do mnie też taki mail, ale ja o nim nie mialam pojęcia, więc sobie siedzialam spokojnie i bezstresowo.
Teraz dopiero czytam co sie tu wyczynia :evil:
W kazdym razie - ja nie mam z tym nic wspolnego, bo to ani ochoty nie mam do takiej zabawy ani czasu nijak nie mam też.

ewania 

Pomogła: 37 razy
Wysłany: 2014-12-17, 00:14   

Na wszelki wypadek uniemozliwilam temu nieznanemu gosciowi wejscie na forum, zarejestrowal sie 11.12., zero postow,..... moderator? hmm... mocno podejrzany osobnik.
Jesli Admin go zna, to mu po prostu zdejmie bana i powie nam, ze jest o.k. :-D

Andrzej J.S 
Spec. BHP - emeryt

Wysłany: 2014-12-17, 09:17   

ewania napisał/a:
Na wszelki wypadek uniemozliwilam temu nieznanemu gosciowi wejscie na forum,

Chciałem zrobić to samo, ale wstrzymałem się do Twojego lub "admina" stanowiska w tej sprawie.

admin2
Administrator

Wysłany: 2014-12-17, 16:39   

Witam,

Jak zauważyliście pojawił się nowy moderator Robert P. jest to nowa osoba odpowiedzialna za forum (bardziej za moderowanie forum) skierowana przez właściciela biznesowego ze strony Wydawnictwa WiP.
Powinienem wcześniej o tym poinformować, ale sądziłem, że Robert mnie w tym wyręczy... co do kasowania tematów i postów porozmawiam z nim bo moderowanie nie polega tylko na kasowaniu, ale na utrzymaniu odpowiedniego poziomu :)

Przepraszam za zamieszanie :->

Pozdrawiam,
wasz Administrator ;-)

Andrzej J.S 
Spec. BHP - emeryt

Wysłany: 2014-12-17, 16:56   

Dziękuję za szybką reakcję i wyjaśnienie sprawy, ale kasowanie postów pod zarzutem używania przeze mnie słów wulgarnych, których w treści moich postów nie było i na dodatek zwracanie uwagi słowami: "Przejrzyj inne tematy na forum bo Cię opierdolą " - chyba MODERATOROWI nie przystoi :?: :oops:

admin2
Administrator

Wysłany: 2014-12-17, 17:13   

Porozmawiam z Robertem, postaram się żeby więcej tego typu sytuacja się nie powtórzyła :-x

xbeatax 

Wysłany: 2014-12-17, 17:17   

Ja również nie życzę sobie, aby ktoś mnie oskarżał o coś czego nie napisałam. Nie wiem skąd ten moderator bierze takie posty, skoro w podanym temacie nic nie pisałam, a na forum przed jego e-mailem o skasowaniu byłam w lipcu.

Tak naprawdę to nie wiem, czy moderator jest od tego, aby konfabulował. Druga sprawa, to nie zamieszanie, ale kłamstwo i chyba należą nam się oficjalne przeprosiny od Roberta, który nagle zamilkł.

Andrzej J.S 
Spec. BHP - emeryt

Wysłany: 2014-12-17, 17:18   

Ps.
Jeśli nawet był to cytat, do którego się odniosłem, to nie powód ażeby mnie takie słowa przypisywać.
Cytat jest cytatem, tylko trzeba odpowiednio go w treści postu umieścić i ustosunkować się, np do jego wulgarnej treści - co też zrobiłem. Jednak z cytatu moderatora "Robert P" wynika, jakbym to ja tych wulgarnych słów używał.
Kolego "Robert P" - cytować też trzeba umieć ;-)

Odpowiedz do tematu