bhp forum Strona Główna
bhp forum

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak szybko zdobyć uprawnienia na rok-dwa.
Autor Wiadomość
sawer

Wysłany: 2008-03-04, 15:22   Jak szybko zdobyć uprawnienia na rok-dwa.

Mam pytanie odnosnie uprawnien BHP. Zaczynam niedluga studia jednoroczne podyplomowe z zakresu bhp. Jednoczesnie w mojej firmie zwolnilo sie stanowisko BHPowca. Studia skoncze za ponad rok a stanowskop nie moze dlugo czekać. Interesuje mnie jak moge uzyskać w krotkim czasie uprawnienia ktore mi wystarcza na np rok-dwa lata. Będe wdzięczny za wszelkie informacje.

maciuś 

Wysłany: 2008-05-13, 14:24   

To raczej niemożliwe... technik bhp to też minimum rok

Michał Anioł

Wysłany: 2008-05-14, 06:24   

Cytat:
Interesuje mnie jak moge uzyskać w krotkim czasie uprawnienia ktore mi wystarcza na np rok-dwa lata. Będe wdzięczny za wszelkie informacje

Da radę szybciej (Polak potrafi) jak znasz kogo trzeba w jakimś studium, to ewentualnie wpiszą (dopiszą dodatkową osobę do klasy, która teraz kończy) ale bhp'owcem będziesz kiepskim, poza tym musiałbyś na raz wywalić kasę za 10 miesięcy nauki - no i jeszcze zaliczyć dwa semerstry na hura.

Zalecam jednak poczekać aż się trafi inny wakat, jak już będziesz po podyplomówce. Zawsze to lepsza nawet kiepska podyplomówka niż żadne (wirtualne) studium :-)

Lexx 

Wysłany: 2008-05-14, 08:25   

Michał Anioł napisał/a:
jak znasz kogo trzeba w jakimś studium, to ewentualnie wpiszą
ee aż tak kombinować ? na stadion trza iść i sobie kupić dyplom i po sprawie, lekko łatwo i przyjemnie :mrgreen:

Michał Anioł

Wysłany: 2008-05-14, 11:45   

ale ten stadion to w Warszawie jest a studium niemal w każdym większym mieście :-)

Lexx 

Wysłany: 2008-05-14, 21:31   

Michał Anioł napisał/a:
studium niemal w każdym większym mieście
no tak ale jak się dopisze nawet do tych kończących to tak czy siak będzie musiał egzamin zdać to lepiej sobie do warszawki skoczyć i kupić gotowe bez żadnych stresów i potrzeby uczenia się ;-)

Michał Anioł

Wysłany: 2008-05-15, 07:02   

a no o tym nie pomyślałem :mrgreen:

jangogolka 
jangog

Wysłany: 2008-05-15, 08:02   

Przy takim doradztwie zawód ,,Industrial Safety Specjalist" schodzi na psy. :mrgreen:

Andrzej J.S 
Spec. BHP - emeryt

Wysłany: 2008-05-15, 19:22   

jangogolka napisał/a:
Przy takim doradztwie zawód ,,Industrial Safety Specjalist" schodzi na psy. :mrgreen:

A później mamy na forum pytania - jestem świeżym behapowcem i pomóżcie .............. :!: :!: :!: jak to .............. zrobić :?: i liczą tylko na drapane :oops: :!:

Michał Anioł

Wysłany: 2008-05-16, 08:58   

Andrzej ja też się czasem lubię podrapać tu i uwdzie a świeżymi behapowcami są też absolwenci solidnych studiów magisterskich (a nawet inżyniersko-magisterskich) o specjalności bhp i im też się zdarza podrapać :mrgreen: ;-)

Andrzej J.S 
Spec. BHP - emeryt

Wysłany: 2008-05-16, 10:25   

Michał Anioł napisał/a:
Andrzej ja też się czasem lubię podrapać tu i uwdzie a świeżymi behapowcami są też absolwenci solidnych studiów magisterskich (a nawet inżyniersko-magisterskich) o specjalności bhp i im też się zdarza podrapać :mrgreen: ;-)

Witam, kolego źle mnie zrozumiałeś - moja dygresja dotyczyła nie uczciwych inżynierów i magistrów bhp, którzy zaraz po skończeniu studiów podjęli w tym kierunku pracę i rzeczywiście brak im doświadczenia, a tylko tych co kupują dyplomy na stadionie itp.
Natomiast jeśli chodzi o drapanie, to nie ma ludzi wszystkowiedzących :-? i z tym sie zgadzam. :lol: :mrgreen:

Michał Anioł

Wysłany: 2008-05-16, 10:53   

a no tak, takich kupujących dyplomy to ja nie bardzo potrafię zrozumieć, ktoś swojego czasu proponował dyplom inżyniera mojej koleżance studiującej chemię na UWr, taki dyplomik wraz z indeksem miał kosztować osiem klocków, układ miał polegać na tym, że wpisywany był delikwent na kierunek a po czterech latach otrzymywał dyplom, taką historię mi ktoś zapodał na impresce, może bajki opowiadał :shock:

Odpowiedz do tematu