Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
własny biznes
Autor Wiadomość
paniola

Wysłany: 2019-01-15, 19:36   własny biznes

Własna firma zawsze była moim marzeniem, udało sie i wreszcie czuje sie nieżależna. Jedynym problem jaki mnie trapi to księgowość i kadry, których nie bardzo ogarniam. Postanowiłam nie ryzykować zadnych błedów i skorzystac z usług profesjonalistów - kancelarii podatkowo-prawnej moderacja , Doradztwo kadrowe i podatkowe tym zajmuje sie bez problemu. Mam nadzieje, ze uzyskam od nich szybka i fachowa pomoc.

ewania 

Pomogła: 37 razy
Wysłany: 2019-01-15, 21:13   

Biur podatkowych jest w necie cała masa, nie tylko to jedno.
Poza tym - są w necie ciekawe programy (i łatwe), które pozwalają i ułatwiają samodzielne prowadzenie księgowości, jeśli ktoś ma mały biznes.Także banki, w ktorych założy się firmowe konto bankowe udostępniają takie programy do prowadzenia księgowości.
Taniej i wygodniej, można tam także korzystać z porad fachowców od księgowości. Online.

Maxiora

Wysłany: 2019-02-19, 10:39   Narzędzie do prowadzenia firmy

Do prowadzenia własnego biznesu z pewnością przyda się dobry program do faktur np. moderacja - umieść post w "Ogłoszeniach". Program ten jest prosty w obsłudze i dba o rozwój firmy. Jeżeli ktoś potrzebuje kontrolować płatności to jest to świetny program do wystawiania faktur . Polecam testowanie jest darmowe :)

Byuzyo

Wysłany: 2020-02-10, 13:07   

Czy ktoś z was posiada w domu może to wiosło

Wyrzynio

Wysłany: 2020-05-20, 13:53   

ewania napisał/a:
Biur podatkowych jest w necie cała masa, nie tylko to jedno.
Poza tym - są w necie ciekawe programy (i łatwe), które pozwalają i ułatwiają samodzielne prowadzenie księgowości, jeśli ktoś ma mały biznes.Także banki, w ktorych założy się firmowe konto bankowe udostępniają takie programy do prowadzenia księgowości.
Taniej i wygodniej, można tam także korzystać z porad fachowców od księgowości. Online.

Zdecydowanie zgadzam się, że korzystanie z usług online lub programów dostarczane przez banki, są o wiele bardziej przyjazne użytkownikowi, niż typowa firma księgowa ;) Zawsze można w każdej chwili zajrzeć do całej dokumentacji i o każdej porze realizować swoją pracę.

ramto

Wysłany: 2020-07-23, 13:40   

Niekoniecznie. Sam przetestowałem wiele programów do prowadzenia ksiegowości. Zarówno programy darmowe oraz płątne. Nieco denerwowały mnie programy darmowe, programy takie mają często ograniczone funkcjonalności oraz nadmiar reklam. Jesli chodzi o programy bankowe, to również nie są pozbawione wad, aczkolwiek znacznie wygodniej się z nich korzysta niż w przypadku programów darmowych.
Jeśli firma jest duża, dobrze jest postarać się o porządne oprogramowanie płatne.

Odpowiedz do tematu