Poprzedni temat «» Następny temat
Odzież robocza, odzież ochronna
Autor Wiadomość
stachu88 

Wysłany: 2017-12-05, 10:56   Odzież robocza, odzież ochronna  

MS PRO to renomowany producent odzieży roboczej, ochronnej i promocyjnej. Firma zapewnia bogate wzornictwo, wysoką jakość tkanin oraz indywidualne dostosowanie do wymagań Klienta. W naszej ofercie znajduje się: bluzy, obuwie, odzież robocza z logo firmy, T-shirty, spodnie robocze, ubrania ostrzegawcze i wiele innych. Wszystkim Klientom MS PRO gwarantuje wysoką jakość usług, atrakcyjne ceny oraz transport na terenie całej Polski.

itak

Wysłany: 2018-03-22, 12:33     

Dziękuję za namiary. Na pewno zapoznam się z ofertą firmy Podejrzewam,zę cena jest ustalana indywidualnie i nie można kupic pojedynczych ubrań? Tylko komplet?

Ze swojej strony polecam jeszcze ubrania robocze od firmy berendsen. https://www.berendsen.pl/...odziez-ochronna Uznany producent, którego odzież posiada wszystkie odpowiednie certyfikaty. Zdecydowanie stawiają na jakość i porządne wykonanie.W ofercie mają ubrania robocze i ochronne, które mogą być wykorzystywane w wielu różnych zawodach

irekk

Wysłany: 2018-04-24, 11:04     

Polecam również http://atest.net.pl/
Posiadają odzież oni do branży medycznej, hotelarskiej, gastronomicznej, itp. itd.
Mają również certyfikaty BHP europejskie oraz polskie. Ubrania nie za drogie, a dobre jakościowo

maxx44

Wysłany: 2018-04-30, 10:57     

Moim zdaniem sprzęt BHP, odzież robocza itd, to są dosyć poważne kwestie, w końcu mają one za zadanie zapewnić ochronę i bezpieczeństwo, dlatego nie ma co kupować takich rzeczy byle gdzie. Najlepiej po prostu zwrócić się do firmy, która zajmuje się również kwestiami BHP , a nie tylko sprzedażą odzieży. moderacja - (w ofercie brak środków ochrony indywidualnej oraz odzieży i obuwia roboczego).

pielma

Wysłany: 2018-11-06, 13:14     

Jeśli szukacie rękawiczek ochronnych, bądź roboczych to polecam firmę - moderacja - reklamy firm nie w tym dziale)
Posiadają szeroki wybór rękawic wielozadaniowych w przystępnej cenie.

kkrm

Wysłany: 2018-11-29, 11:03     

Polecam postawić na jakość odzieży pracowniczej i ochronnej. Prace wykonywane na budowie lub na trenie zakładu produkcyjnego, wymagają bardzo od pracowników często dużego wysiłku fizycznego: muszą się oni schylać, kucać, klęczeć, poza tym pracują z wieloma substancjami.. Do tego potrzebują oczywiście odpowiedniej i wygodnej odzieży, która nie krępuje ruchów.

Porządne ubrania robocze oferuje firma Ferpol.

Moja firma współpracuje z nimi od dobrych kilku lat.NIgdy nie mieliśmy zastrzeżeń.

juro 

Wysłany: 2018-12-17, 11:45     

jakbym mial wybierac miedzy rekawiczkiami lateksowy a nitrylowymi to bym wziąc rekawice-diagnostyczne/rekawice-nitrylowe]rękawiczki nitrylowe. Pracuje na takich i na takich, w nitrylowych lepiej czuć co sie robi są cieńsze dokladniejsze i w ogole wygodniejsze.

margiew

Wysłany: 2019-01-30, 09:02     

Odzież robocza oraz rękawice to ważny element każdej pracy. Jednak czy zastanawialiście się kiedyś nad właściwościami rękawic i ich doborze? Przydatny może być artykuł Jak Dobrać Rękawice Robocze?
do wybrania prawidłowego rozmiaru.

koczkodan

Wysłany: 2019-02-11, 14:53     

Ciekawy artykuł o odzieży gastronomicznej ochronnej. Jeżeli kogoś ciekawi temat warto przeczytać o dzisiejszych standardach pracy w kuchni.

Mandzej

Wysłany: 2019-04-11, 10:49   Re: Odzież robocza, odzież ochronna  

W zeszłym roku zacząłem pracować jako budowlaniec, gdy tylko nadeszła jesień szybko przekonałem się o tym jak ważna w naszej pracy jest odpowiednia odzież robocza. Mam to szczęście, że mój szef bardzo dba o zdrowie swoich pracowników i stosuje się do odgórnie ustalonych zasad BHP. Wszyscy pracownicy już w październiku dostali więc od niego ciepłe moderacja - (reklama firmy w treści postu)kurtki robocze zimowe z podszewką, w których nawet największe mrozy nie były nam straszne.

olafik 
olafik

Wysłany: 2019-06-04, 15:50     

Cześć, polecam wam artykuł na temat odzieży roboczej, chroniącej przed porażeniem prądem.

Myślę, ze może być przydatny dla elektryków i wszystkich tych, którzy potrzebuję wiedzy o odzieży chroniącej przed prądem.

Wiedza (przepisy) na rok 2019.

Odpowiedz do tematu