Poprzedni temat «» Następny temat
Jak oceniacie konta internetowe?
Autor Wiadomość
itak

Wysłany: 2018-01-14, 10:27   Jak oceniacie konta internetowe?

Internet daje nam dziś ogromną ilość możliwości, takze jesli chodzi o kwestie finansowe. Większość z nas ma więc interentowe konta bankowe i jestem ciekawa jak je oceniacie. Czy myślicie, że dobrze działają?

eccek

Wysłany: 2018-01-16, 09:11   Re: Jak oceniacie konta internetowe?

itak napisał/a:
Internet daje nam dziś ogromną ilość możliwości, takze jesli chodzi o kwestie finansowe. Większość z nas ma więc interentowe konta bankowe i jestem ciekawa jak je oceniacie. Czy myślicie, że dobrze działają?

Raczej tak.W zasadzie każde konto jest obecnie internetowe bo większośc osób przeszła własnie na takie korzystanie z konta. Jasne,ze są pewne zagrożenia typu przejęcie konta przez jakiegoś hakera jednak jeśli przestrzegamy zasad bezpieczeństwa to coś takiego nam raczej nie grozi. Dwa konta, ktore sam polecam to:
nest bank
ing bank śląski
Dobrym porównaniem jest ta strona: http://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-osobistych/

januszpogorzels

Wysłany: 2018-07-16, 08:22   

Wygodne rozwiązanie, a ryzyko istnieje takie samo jak kont nie było. Zawsze ktoś może bank obrobić.

magda86

Wysłany: 2018-07-24, 10:26   

oceniam bardzo dobrze rozwiązanie jakim jest konto internetowe. W tym roku założyłam sobie konto w moderacja. Jest to konto internetowe i praktycznie w całości bezpłatne. Jak na razie nie płace za prowadzenie rachunku i użytkowanie karty. Wszystkie przelewy wykonuje za pośrednictwem bankowości internetowej więc są również bezpłatne. Jeśli chce potwierdzenie wykonania jakiegoś przelewu bo muszę je przedstawić w urzędzie lub innej instutucji. Nie muszę iść do banku i płacić za wystawienie tego dokumentu. W każdej chwili mam podgląd na moje finanse. Mogę zmieniać dane i ustawiać sobie ulubionych odbiorców lub zdefiniować konta na które wykonuje często przelewy. Dodatkowo nie ruszając się z domu mogę sobie bezpłatnie ustawić zlecenia stałe. Dla mnie to super rozwiązanie gdy mogę sobie wszystko załatwić sama i nie muszę stać w kolejce w oddziale czego bardzo nie lubię.

szaszłyk 

Wysłany: 2018-09-06, 13:59   

Co bank to inna oferta ja jednak wybieram konto w banku gdzie jest prowadzenie rachunku za darmo.

irekk

Wysłany: 2018-09-13, 13:47   

szaszłyk napisał/a:
Co bank to inna oferta ja jednak wybieram konto w banku gdzie jest prowadzenie rachunku za darmo.

Od niedawna każdy bank musi oferować darmowe konto. Podobno bardzo często o tym nie wspominają, a takie są przepisy UE. Więc jeśli wiemy o tym prawie i wspomnimy przy rozmowie to muszą nam takie zaoferować.

czarna.kawa

Wysłany: 2018-10-08, 13:35   

Ja mam dość dobre konto internetowe. Są lepsze oferty na rynku, ale w sumie z lenistwa nie chce mi się go zmieniać.

Odpowiedz do tematu