Poprzedni temat «» Następny temat
Internetowy Kurs Certyfikowany Instruktor Pierwszej Pomocy
Autor Wiadomość
medanest 
MED ANEST

Wysłany: 2012-08-31, 11:23   Internetowy Kurs Certyfikowany Instruktor Pierwszej Pomocy

Zdobądź Certyfikat Instruktora Pierwszej Pomocy przez Internet. Zdobądź indywidualny numer certyfikacji, który możesz umieścić na swojej pieczątce instruktorskiej.
Kurs adresowany m.in dla:
- Inspektorów i Specjalistów BHP, którzy szkolą pracowników w ramach odrębnych przepisów Kodeksu Pracy
- Każdego, kto ukończył 18 lat i posiada jakikolwiek kurs Pierwszej Pomocy (należy przesłać skan zaświadczenia potwierdzający ukończenie kursu) i chciałby poszerzyć swoje kwalifikacje zajmując się nauczaniem pierwszej pomocy.

Uwaga: Jeżeli nie masz ukończonego kursu pierwszej pomocy można ukończyć u nas również e-learningowo w pakiecie wraz z Instruktorem kurs - Ratownika Przedmedycznego w promocyjnej cenie (400zł)
Certyfikacja kursu z unikalnym nr certyfikacji, który umieszcza się na pieczątce instruktorskiej

Cena samego kursu Instruktora Pierwszej Pomocy - 300zł

W ramach kursu prócz zaświadczenia otrzymasz książkę "Resuscytacja krążeniowo-oddechowa i automatyczna defibrylacja zewnętrzna"

Tematyka kursu prócz modułu ratowniczego obejmuje m.in: dydaktykę prowadzenia szkoleń, tworzenie testów i konspektów itd.

Zapraszamy do udziału w kursie e-learning

Zgłoszenia poprzez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie. Po wysłaniu zgłoszenia na adres e-mail zostanie automatycznie przesłane potwierdzenie zgłoszenia na kurs wraz z dalszymi instrukcjami.
Po ukończeniu kursu wydajemy Certyfikat.
Organizator: Instytut Szkoleniowy MED ANEST Firma specjalizująca się w szkoleniach ratowniczych posiadająca uprawnienia zgodne z Ustawą o Państwowym Ratownictwie Medycznym. Przeszkoliliśmy już setki osób na terenie całego kraju.

Koszt: 300 zł
Zapisy na http://www.med-anest.pl lub http://www.instruktor-pierwszej-pomocy.pl
[email protected]

wojtek.d 

Wysłany: 2012-08-31, 12:07   

medanest napisał/a:
Certyfikat Instruktora Pierwszej Pomocy przez Internet

Nie dziwmy się, że na pieczątkach są mądre tytuły, jak:
medanest napisał/a:
Zdobądź indywidualny numer certyfikacji, który możesz umieścić na swojej pieczątce instruktorskiej.
medanest napisał/a:
Zapraszamy do udziału w kursie e-learning
A jak prowadzicie ćwiczenia z resuscytacji: uciśnięcia klatki piersiowej spacją, a wdechy w myszkę?
medanest napisał/a:
Firma specjalizująca się w szkoleniach ratowniczych posiadająca uprawnienia zgodne z Ustawą o Państwowym Ratownictwie Medycznym.
Kolego, a możesz mi podać na jakiej podstawie prawnej możecie szkolić z pierwszej pomocy e-learningiem, bo ja otrzymałem odpowiedź z ministerstwa, że nie można szkolić z pierwszej pomocy e-learningiem...

Aro72 
Pasożyt

Wysłany: 2012-09-12, 07:48   

Taka teraz tendencja: sprytne podpuszczanie wszelakimi certyfikatami, które tak naprawdę mogą się przydać jako podkładka pod kubek.
Z dnia na dzień przybywa firemek wymyślających coraz bardziej cudaczne twory, tylko po to by zarobić. Często wprowadzając w błąd.

Przykład:
Kilka dni temu zadzwoniła do mnie (do działu BHP) jakaś pani i powiedziała, że chce rozmawiać z osobą odpowiedzialną za BHP w zakładzie. Nie potrafiła zrozumieć dlaczego (aż dwa razy :D ) przełączałem ją do sekretariatu Prezesa :D
Gdy chyba już do niej to dotarło, to ponownie zadzwoniła do mnie i zapytała się, czy ja sobie zdaję sprawę, ale od stycznia 2012 roku weszła w życie Ustawa (!!!) nakładająca na pracodawcę obowiązek szacowania ryzyka zawodowego i, że ona ma do tego celu doskonały program komputerowy.
Zakończyłem rozmowę informując tę panią, że nie mam czasu na telefoniczne głupoty opowiadane przez niedouczonych ignorantów.

wojtek.d 

Wysłany: 2012-09-12, 08:01   

Aro72 napisał/a:
chce rozmawiać z osobą odpowiedzialną za BHP w zakładzie

- skąd ja to znam... a jak odmówisz, to itak będą próbowali wepchać swój produkt. Ja zawsze odpowiadam: "moja decyzja jest ostateczna i niepodważalna" zazwyczaj próbuje mnie przekonać, że pochopne decyzje nie zawsze są najlepsze, więc informuję, że jeszcze się nie przewiozłem na takich decyzjach i jeżeli chce podtrzymać tylko miłą rozmowę, to możemy zmienić temat, bo nie rozumiem ludzi, którzy nie potrafią zrozumieć znaczenia słowa NIE. Zazwyczaj kadrowa, która siedzi obok ma dobry ubaw :lol:

ryszard334re

Wysłany: 2018-05-14, 06:23   

Jak chodzi o cenę to bardzo tani to kurs jest

Odpowiedz do tematu