To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bhp forum
bezpieczeństwo i higiena pracy, wypadki przy pracy, ocena ryzyka zawodowego, szkolenia bhp

Praca - oferty pracy dla specjalistów ds bhp - Zabezpieczenia antypoślizgowe i oznakowania dla niewidomych

piobie - 2012-05-07, 15:33
Temat postu: Zabezpieczenia antypoślizgowe i oznakowania dla niewidomych
INNOVARE :: zabezpieczenia antypoślizgowe

Innowacyjny produkt opracowany przez ZPHU INNOVARE to bezdyskusyjnie jeden z najtrwalszych zabezpieczeń antypoślizgowych na rynku!

Antypoślizgowy grys nakładany jest na dowolną powierzchnię, wraz ze specjalną mieszanką chemoutwardzalną. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania otrzymujemy bardzo trwałą, nieścieralną, antypoślizgową powierzchnię, którą można nakładać w różnych kolorach i grubości od 0,5mm do 8mm.
Nakładany za pomocą specjalnego szablonu pozwala na nadanie aplikacji dowolnego kształtu np. pasy, kółko, elipsa, kwadrat, ornament, itp.

INNOVARE :: oznakowania dla niewidomych

Wyczuwalno-Wizualne oznakowanie dla pieszych, to pomoc w orientacji przeznaczona dla osób niedowidzących oraz niewidomych. Oznakowanie to podnosi bezpieczeństwo, jak również przyczynia się do samodzielnego poruszania się niewidomych w miejscach publicznych.

Dzięki zastosowanej technologii opracowanej przez naszych specjalistów, systemy zabezpieczające przed poślizgnięciem się oraz oznakowania dla niewidomych/niedowidzących oferowane przez naszą firmę cechują się niezwykłą wytrzymałością i odpornością na działania atmosferyczne.

więcej informacji na www.innovare.waw.pl

tel: (22) 379 79 43,
kom: 782 018 897, 667 818 127
E-mail: biuro@innovare.waw.plPowered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group